Fotograf Jindra

| PORTRÉTNÍ, MÓDNÍ A PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE

PORTFOLIOO MNĚFAQKONTAKT
Pár slovíček o mně

Začátky a první fotoaparát

S fotografii jsem si začal pohrávat v roce 1995. Právě tehdy jsem si za své první našetřené penízky pořídil svůj první fotoaparát - tehdy samozřejmě analogový. Nedlouho poté jsem se při studijích na Stavební fakultě v Praze věnoval hlavně focení architektury a Prahy.

Přechod k digitální fotografii

Až v roce 2011 jsem přešel na digitální fotografii neb teprve tehdy jsem začal mít pocit, že má digitální fotografie smysl a budoucnost. S touto změnou se však také razantně změnila oblast mého zájmu focení. Začal jsem fotit i na různých akcích, reportáže, ale hlavně celkem rychle jsem přešel ke svému současnému zaměření tj. fotografii lidí. V průběhu posledních let jsem se vyprofiloval ve fotografa hlavně portrétů a oblastí okolo módy.

Profesionalizace

Tyto stránky jsem založil v roce 2013, abych s vámi mohl sdílet své oblíbené portrétní fotografie. Od té doby jsem se také začal fotografováním živit a nyní se již fotografii věnuji zcela na plný úvazek.

Současný styl a oblasti fotografování

A můj nejoblíbenější styl focení? Tak to je opravdu těžké. Poslední dobou u mne ale vede Fashion fotografování. Baví mne ta kreativita a spolupráce s větším týmem. Mám však moc rád i portrétování či Beauty Headshots. Hodně zajímavý je pro mne i přirozený LifeStyle.

About me

Beginnings and my first camera

In the year 1995 I have bought my first photocamera. As an amateur I had used to photograph architecture and Prague while studying Civil engineering on faculty in Prague.

Digitalization

In the year 2011 I have switched to digital photography. That was the first time I have admited future in digital photography. Digital photography started to cope with film photography quite well. With this change I have also changed my main interest. I have started to photograph cultural activities and very soon came to my current interest which is people portraits and fashion.

Turning to a PRO

I have established these web pages in 2013 to be able to share my favorite portrait with others. At this moment I am already a full time photographer.

Current style

And my favorite photography style? Hard to say. I do really like Fashion photography now. The creativity and cooperation with more people in a team is what drives me the most. I do also like portraiting and Beauty Headshots. LifeStyle photography is something I find also very interesting.


Datum poslední revize textu: 3.7.2021

Portfolio
Móda & modeling
Lifestyle móda
Portréty
Sezónní speciály
Beauty & Creative
Produktová fotografie
Business/CV portréty

About | FAQ | Contact
Follow me on....

     

Navrhnul a vytvořil: Jindra © Copyright 2013-2024, Všechna práva vyhrazena